VÝTAHOVÉ DVEŘE

Vyrábíme výtahové dveře se zárubněmi pro tuzemský i zahraniční trh

  • Výroba výtahových dveří typu VDJ včetně příslušenství
  • Výroba celoprosklených výtahových dveří
  • Výroba portálových stěn výtahů

Výroba výtahových dveří typu VDJ včetně příslušenství

Vyrábíme výtahové dveře typu VDJ dle požadavků zákazníka. Nejčastěji dodávané dveře jsou o světlosti 650 až 900mm. Dveře jsou s okénkem v ose i mimo osu. Všechny dveře jsou kompletně osazeny – sklo, spínač, uzávěrka (Wykov – zcela nový typ vyráběný přesným litím), dovírač DICTATOR, madlo (černé nebo nerez), spojovací materiál. Šířka zárubní od 95mm do 150mm. V zárubních dle konkrétních požadavků zákazníka připravíme montážní otvory a otvory pro průchod elektroinstalace. Povrchová úprava – KOMAXIT - 100 odstínů. Možná je i dodávka dveří se zvýšenou požární odolností. Každé dveře jsou zabaleny samostatně ve folii, celá zakázka je uložena na paletě, s přesným označením zakázky, s návodem na montáž a potvrzením o 100% kompletnosti zakázky.

Výroba celoprosklených výtahových dveří

Dodáváme rovněž celoprosklené dveře osazené sklem CONNEX – tyto tvoří asi 10% dodávek. Vybavení jako u dveří VDJ. Sklo může být čiré, matové, mléčné apod.

Výroba portálových stěn výtahů

Vyrábíme a dodáváme portálové stěny pro lepší estetický vzhled provedené modernizace. U tohoto provedení je šířka zárubní 150 až 300mm, výška včetně nadsvětlíku až 3000mm. Právě zhotovení zárubně pro celou šířku z jednoho kusu přináší velkou tuhost rámu a proto celá portálová stěna působí velice kompaktně a nedochází při provozu k deformacím v oblasti pantů, jako je tomu někdy u konstrukcí řešených z více kusů. Vybavení dveří je totožné jako u dveří VDJ. Tento sortiment tvoří v posledních letech téměř 50% produkce. U portálových stěn dodáváme standardně tzv. ukončovací lišty pro velice jednoduché a estetické zakončení nadsvětlíků u stropu jednotlivých pater. Tato lišta je samozřejmě již v ceně dodávky. U tohoto typu dveří často provádíme dodávky v dvoubarevném provedení, tzn. jiná RAL pro dveře a jiná RAL pro zárubně a nadsvětlík.

Výroba automatických šachetních a kabinových dveří

Vyrábíme automatické centrální čtyřdílné šachetní dveře pro přímou montáž na ocelovou konstrukci světlosti 700 mm. Do zděných šachet dodáváme dveře se světlostí 800 mm.

K těmto dveřím byly vyvinuty kabinové dveře ROLO 2, jedná se o čtyřdílné centrální kabinové dveře a světlé šířce 700 mm, vyvinuté pro modernizaci osobních výtahů TOV 250 umístěných v ocelové konstrukci o vnitřním rozměru 1030 mm. Dveře mohou být použity v kombinaci s šachetními dveřmi, ručními i automatickými.

Pojezd dveří je široký pouze 980 mm a šířka prahu je 90 mm, nebo v provedení SLIM 60 mm. Pohon dveří je zajištěn motorem s integrovaným enkodérem a frekvenčním měničem v jednom hliníkovém pouzdru, které zajišťuje maximální odstínění a spolehlivou ochranu před cizím rušením. Pohon se vyznačuje tichým chodem a plynulou dojezdovou křivkou zpomalení v krajních situacích. Při každém cyklu dochází k samokorekci krajních bodů zastavení a potřebného momentu pro spolehlivou funkci.

Jako řídící napětí pohonu může být použito 24 V DC nebo vlastní napětí měniče (15 V DC). To umožňuje připojení k jakémukoliv řídícímu systému výtahu bez galvanického spojení. K ovládání dveří jsou nutné dva pokyny „OTEVŘI“ a „ZAVŘI“. K dispozici pro řízení výtahu jsou výstupní signály zavřeno, otevřeno, revers (překážka).

ukázka některých typů výtahových dveří a zárubní

ukázka doplňků

Kontakt

Kovot Invest s.r.o.
Služín 70
798 41 Kostelec na Hané

Výtahové dveře

Výtahové dveře vyrábíme v různých výškách a světlostech. Nejběžnější výška dveřního křídla je 2000 mm, ale vyrábíme nižší i vyšší. Světlosti jsou zpravidla v rozsahu 500 až 950mm, případně vyšší.

Výroba výtahových dveří

Poptávkový formulář