Výroba

Hlavní činností firmy jsou práce v oblasti kovovýroby – výroba výtahových dveří jednokřídlých v provedení standard, dveře portálové a celoprosklené.

Vyrábíme rovněž formy, přípravky, ocelové konstrukce, bezpečnostní stojany pro kola,
zemědělskou techniku a další výrobky. Na celý výrobní program zpracováváme výrobní dokumentaci
ve vlastní konstrukční kanceláři.

Výroba výtahových dveří typu VDJ včetně příslušenství

Vyrábíme výtahové dveře typu VDJ dle požadavků zákazníka. Nejčastěji dodávané dveře jsou o světlosti 650 až 900 mm. Dveře jsou s okénkem v ose i mimo osu. Všechny dveře jsou kompletně osazeny – sklo (CONEX/GUARDIAN), koncový spínač, uzávěrka (Wykov – zcela nový typ vyráběný přesným litím), dovírač DICTATOR, madlo (černé/nerezové), spojovací materiál. Šířka zárubní od 95 mm do 150 mm. V zárubních dle konkrétních požadavků zákazníka připravíme montážní otvory a otvory pro průchod elektroinstalace. Povrchová úprava – KOMAXIT – na výběr ze 100 odstínů. Možná je i dodávka dveří se zvýšenou požární odolností. Každé dveře jsou zabaleny samostatně ve folii, celá zakázka je uložena na paletě, s přesným označením zakázky, s návodem na montáž a potvrzením o 100% kompletnosti zakázky. 

Výroba celoprosklených výtahových dveří

Dodáváme rovněž celoprosklené dveře osazené kaleným sklem GUARDIAN – tyto dveře tvoří asi 10 % dodávek. Vybavené jsou jako dveře VDJ. Sklo může být čiré, matové, mléčné apod. Jsme držiteli CERTIFIKÁTU TYPU evidenčního čísla 10.589.462, pro naše výtahové dveře modifikace KOVOT 21. Uvedený typ splňuje požadavky následujících předpisů a normativních dokumentů: • ČSN EN 81-20:2015 • ČSN EN 81-50:2015 • ČSN EN 81-21+A1:2013

Výroba portálových stěn výtahů

Vyrábíme a dodáváme portálové stěny pro lepší estetický vzhled provedené modernizace. U tohoto provedení je šířka zárubní 150 až 300mm, výška včetně nadsvětlíku až 3000mm. Právě zhotovení zárubně pro celou šířku z jednoho kusu přináší velkou tuhost rámu a proto celá portálová stěna působí velice kompaktně a nedochází při provozu k deformacím v oblasti pantů, jako je tomu někdy u konstrukcí řešených z více kusů. Vybavení dveří je totožné jako u dveří VDJ. Tento sortiment tvoří v posledních letech téměř 50% produkce. U portálových stěn dodáváme standardně tzv. ukončovací lišty pro velice jednoduché a estetické zakončení nadsvětlíků u stropu jednotlivých pater. Tato lišta je samozřejmě již v ceně dodávky. U tohoto typu dveří často provádíme dodávky v dvoubarevném provedení, tzn. jiná RAL pro dveře a jiná RAL pro zárubně a nadsvětlík.

Výtahové kabiny

Výtahové kabiny Zabýváme se výrobou výtahových kabin jak pro automatické dveře, tak i pro dveře typu VDJ. Naše kabiny jsou vyrobeny z ocelových plechových panelů, které jsou demontovatelné. Panely jsou lakovány práškovými barvami. Dle přání zákazníka lze do kabiny zakomponovat nerezové komponenty, madla, sklo, …. Kabinu dodáváme včetně rámů a dalších dílů potřebných k její montáži.

Plastové výlisky

Na základě požadavků zákazníka konstrukčně navrhujeme a následně vyrábíme formy na vstřikování plastů. Dále pak tyto formy používáme k výrobě zadaných plastových dílů. Výlisky dokážeme vyrobit téměř ze všech typů termoplastu, které jsou v dnešním průmyslu používány. Vyrábíme jak pohledové, tak i technické dílce.

Komponenty pro zemědělské stroje

Vyrábíme komponenty pro zemědělské stroje. Zabýváme se výrobou kovových dílů i lisováním plastových dílu pro zemědělskou techniku. Naše portfolio výrobků zahrnuje úchytová madla, držáky, závěsy, různé měrky, páky, mřížky, blatníky, a spousty dalších. Veškeré kovové komponenty lakujeme práškovou barvou. Na komponenty, které jsou vystavovány agresivnímu prostředí, nanášíme i jiné ochranné vrstvy (zinek).

Stavební zámečnické produkty

Zabýváme se výrobou ocelových nosných konstrukcí pro rodinné domy i průmyslové haly. Vyrábíme ocelové komponenty pro spojování dřevěných nosných konstrukcí všech budov. Veškeré komponenty lakujeme práškovou barvou v barevných variantách RAL. Zabýváme se výrobou telefonních rozhlasových vysílačů. Vyrábíme ocelová vrata a brány k obytným i průmyslovým budovám i areálům.